26.1.2020 Turku Cacib

tuomari/judge Enrique Mate Duran

ROP/BOB  Clearing Ponds Ice Man

VSP/BOS  Greenhill´s Scherzo Team

urokset/dogs

PU/BD 1 cacib Clearing Ponds Ice Man

PU/BD 2 res cacib Greenhill´s Call Princ Of Honor

PU/BD 3 Goldfellow Oceanpirate

PU/BD 4 sert/cac Royalist Beyond Battle Royale

res sert/cac Majik Call Me Ishmael

nartut/bitches

PN/BB 1 cacib Greenhill´s Scherzo Team

PN/BB 2 res cacib sert/cac Clearing Ponds Number One

PN/BB 2 Clearing Ponds Golden Touch

PN/BB 4 Riverside Fellows Be My Guest

 

 

19.1.2020 Virolahti RN

tuomari/judge Kati Heiskanen

ROP/BOB Gladtail Written In Stars

VSP/BOS Kayzaelle Keep The Spirit

urokset/dogs

PU/BD 1 Kayzaelle Keep The Spirit

PU/BD 2 sert/cac Pepstep Stormchaser

PU/BD 3 Kultakorvan Coffee Prince

PU/BD 4 res sert/cac Dewmist Thunder ´n ´Lightning

nartut/bitches

PN/BB 1 Gladtail Written In Stars

PN/BB 2 Solargold Sunny Suntan

PN/BB 3 sert/cac Stonewolf´s Leap Day Of Fame

PN/BB 4 res sert/cac Solargold Soliga Solsidan

 

18.1.2020 Raahe RN

tuomari/judge Pekka Teini

ROP/BOB Thanks Again Charlie Brown  BIS 1

VSP/BOS Gladtail Who´s That Girl

urokset/dogs

PU/BD 1 Thanks Again Charlie Brown

PU/BD 2 sert/cac Living Classic Copy

PU/BD 3 res sert/cac Mistywood´s Van Halen

PU/BD 4 Nightdream Oiling Boiling

nartut/bitches

PN/BB 1 Gladtail Who´s That Girl

PN/BB 2 sert/cac Thanks Again Hannah Montana

PN/BB 3 res sert/cac Meringues Diamond Rose

PN/BB 4 Living Bitch Is Back

11.1.2020 Kajaani Cacib

tuomari/judge Perttu Ståhlberg

ROP/BOB  Thanks Again Charlie Brown

VSP/BOS  Goldenrush Evening Star

urokset/dogs

PU/BD 1 cacib Thanks Again Charlie Brown

PU/BD 2 res cacib Avatar de Atrapasuonos

PU/BD 3 Goldfellow Silky Desert

PU/BD 4 Goldfellow Silky River

nartut/bitches

PN/BB 1 cacib Goldenrush Evening Star

PN/BB 2 sert/cac Thanks Again Hannah Montana

PN/BB 3 res cacib Goldfellow Sunshine

PN/BB 4 Karvin Dont Fool Me

res sert/cac Gill´s Novelle

8.12.2019 Helsinki Finnish Winner -19 cacib

tuomari/judge Riitta Liisa Lehtonen

ROP/BOB Riverside Fellows Be My guest

VSP/BOS Merlin King Magic

urokset/dogs

PU/BD 1 cacib Merlin King Magic

PU/BD 2 sert/cac res cacib Lozung Absolut Legend Fernflower  ==> FI CH

PU/BD 3 Milbu Twister To Nenuoramos

PU/BD 4 Zampanzar Sweet Seconds

nartut/bitches

PN/BB 1  Riverside Fellows Be My Guest

PN/BB 2 sert/cac cacib Nenuoramos Xmas Mascot

PN/BB 3 res cacib I´m Terra Antyda Eliza

PN/BB 4 res sert Greenhills My Scherzo

7.12.2019 Helsinki Nord

tuomari/judge  Riitta Niemelä

ROP/BOB Vofcits Showstopper

VSP/BOS Gladtail Who´s That Girl

urokset/dogs

PU/BD 1 Nord sert/cac Vofcits Showstopper

PU/BD 2 res nord sert/cac Clearing Ponds Ice Man

PU/BD 3 sert/cac Golden Djima First Impression

PU/BD 4 Thanks Again Charlie Brown

res sert/cac Clearing Ponds One Man Show

nartut/bitches

PN/BB 1 Nord sert/cac Gladtail Who´s That Girl

PN/BB 2 res Nord sert/cac Solargold Sunny Suntan

PN/BB 3 Dewmist Dignitaire

PN/BB 4 sert/cac Daily Raysd Faith Of Heart

res sert/cac Goldenrush Kiss My Lips Baby

2.12.2019 Tampere RN

tuomari Hannu Talvi

ROP/BOB Kultapirtin After The Rain Comes Sunshine

VSP/BOS Living Classic Copy

urokset/dogs

PU/BD 1 sert/cac Living Classic Copy

PU/BD 2 res sert/cac On Line Du Bois De La Rayere

PU/BD 3 Sarnell You Name It

PU/BD 4 Isael Trust Me

nartut/bitches

PN/BB 1 sert/cac Kultapirtin After The Rain Comes Sunshine

PN/BB 2 res sert/cac Karvin La Traviata

PN/BB 3 Karvin Cute Cover Girl

10.11.2019 Jyväskylä IDS

tuomari/judge Gonzalbo Lorenzo Maite

ROP/BOB Goldenrush Evening Star

VSP/BOS Clearing Ponds Ice Man

urokset/dogs

PU/BD 1 cacib Clearing Ponds Ice Man

PU/BD 2 res cacib Thanks Again Charlie Brown

PU/BD 3 sert/cac Goldbern Hold n Hug

PU/BD 4 res sert/cac Clearing Ponds One Man Show

nartut/bitches

PN/BB 1 cacib Goldenrush Enening Star

PN/BB 2 res cacib Goldfellow Silky Whisper

PN/BB 3 sert/cac Clearing Ponds Number One

PN/BB 4 Gladtail Who´s That Girl

 

9.11.2019 Jyväskylä Nord

tiomari/judge Jari Partanen

ROP/BOB Sunny Delight´s Say It Clear

VSP/BOS Clearing Ponds Ice Man

urokset/dogs

PU/BD 1 Nord sert/cac Clearing Ponds Ice Man

PU/BD 2 res Nord sert/cac Dewmist Rain Of Miracles

PU/BD 3 Thanks Again Charlie Brown

PU/BD 4 sert/cac Goldspell No Time To Lose

nartut/bitches

PN/BB 1 Nord sert/cac Sunny Delight´s Say It Clear

PN/BB 2 sert/cac , res Nord sert/cac Goldenrush Kiss My Lips Baby

PN/BB 3 res sert/cac Clearing Ponds Number One

PN/BB 4 Goldfellow Silky Whisper

26.10.2019 Seinäjoki KV

tuomari/judge Henrik Härling

ROP/BOB

VSP/BOS

urokset/dogs

PU/BD 1 sert/cac cacib Finngreen Spring Sunday Bear

PU/BD 2 res cacib Dewmist Rain Of Miracles

PU/BD 3 Avatar De Atrapasuenos

PU/BD 4 Joystep Design By Iceman

res sert/cac Riverside Fellow’s Image Of Loalty

nartut/bitches

PN/BB 1

Kaikki tulokset ovat epävirallisia ja perustuvat sivuston toimittajien saamiin tietoihin. Jos tiedoissa on puutteita tai virheitä, ilmoittakaa niistä sivuston toimittajille.